TE

Czym jest Teddy Eddie?  

Teddy Eddie to licencjonowana metoda nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 2-7 lat. Powstała, kiedy trzy mamy – i jednocześnie metodyczki – bezskutecznie szukały takiej propozycji nauczania przedszkolaków, która spełniałaby ich wszystkie wymagania. 

Dlaczego nasza metoda jest skuteczna?

Teddy Eddie stawia na komunikację. Zajęcia są tak organizowane, aby dzieci miały szansę przyswoić wiele elementów języka obcego w podobny sposób, jak uczyły się mowy ojczystej. Angielski traktowany jest na zajęciach jako środek do komunikowania się także w poleceniach i instrukcjach.

Dzięki wielokrotnemu powtarzaniu i utrwalaniu materiału mali kursanci wykształcają nawyki językowe. Wzmacnianie przekazywanej treści ruchem i gestem sprzyja lepszemu zrozumieniu i zapamiętywaniu. Na dodatek jest to też forma zabawy, w którą dzieci chętnie się angażują, a to również przekłada się na efekty nauczania.

Co Teddy Eddie łączy w sobie?

✓ przemyślany, merytoryczny plan zajęć
✓materiał i sposób prowadzenia lekcji, który wzbudza ciekawość i zaangażowanie kilkuletnich dzieci
✓wytyczne zachowywania standardu nauczania, dzięki czemu lektor z łatwością i swobodą prowadzi zajęcia

Dlaczego warto wybrać kurs Teddy Eddie?

Po pierwsze i najważniejsze – to przede wszystkim wyśmienita zabawa dla Twojego dziecka!

Dziecko uczy się języka z łatwością, a wiedza i umiejętności przychodzą naturalnie – dokładnie tak, jak podczas nauki pierwszego języka, czyli polskiego.

Teddy Eddie to doskonały start dla każdego malucha i świetna podstawa dla kolejnych, bardziej zaawansowanych etapów edukacji.

Sam będziesz zaskoczony, jak szybko Twoje dziecko zacznie używać angielskich słówek – nie tylko na zajęciach, ale również w domu!

Pakiet edukacyjny

  • Podręcznik z ćwiczeniami
  • Poradnik dla rodziców
  • SECRET BOOKLET – mini-książeczka z obrazkami
  • Teczka
  • Dostęp do platformy edukacyjnej PLAC ZABAW
  • MultiROM deDOMO

Jak wyglądają zajęcia?

✓ Dzieci uczą się podczas zabawy. Wykorzystujemy gry, zabawy ruchowe, słuchowiska, karty obrazkowe, a także śpiewamy piosenki, opowiadamy historyjki – maluchy to uwielbiają!

✓ Specyfika programu jest bliska naturalnemu procesowi przyswajania języka (dzieci uczą się angielskiego w podobny sposób, w jaki uczyły się języka polskiego – na zajęciach mówimy wyłącznie po angielsku, a dzieci słuchają pełnych zdań i dłuższych wypowiedzi, przy okazji próbując powtarzać pojedyncze słówka, a później całe zdania), dzięki czemu osiągamy efekt „zanurzenia się w języku” i pojęcia go jako całości, a nie zbioru pojedynczych słówek. 

✓ Forma zajęć jest atrakcyjna dla nowoczesnego dziecka. Wykorzystujemy styl z gier komputerowych i kreskówek, zrozumiały dla dzieci humor oraz materiały, z których maluchy korzystają z przyjemnością. 

Co wyróżnia metodę Teddy Eddie?

łączymy PRAWDZIWĄ NAUKĘ Z DOSKONAŁĄ ZABAWĄ (traktujemy bardzo poważnie nauczanie dzieci, ale ich nie przemęczamy i nie zanudzamy)
zasady LICENCYJNE stoją na straży wysokiego standardu realizacji kursów i odpowiedniego przygotowania nauczycieli
CAŁOŚCIOWY program pozwalający na KONTYNUACJĘ nauki do 7 roku życia (na rynku prawie brak kursów na wyższych poziomach dla np. 6 czy 7-latków)
wyjątkowo BOGATY PAKIET EDUKACYJNY, pozwalający rodzicom na kontynuowanie zajęć z językiem W DOMU W PROSTY, NIEWYMAGAJĄCY SPOSÓB (np. włączenie nagrań czy aplikacji Playground)
bardzo ELASTYCZNY jeżeli chodzi O WIEK, POZIOM, UMIEJĘTNOŚCI I PREDYSPOZYCJE dzieci – nawet w mieszanych grupach każde dziecko wyciągnie maksymalnie dużo korzyści (od osłuchania się, poprzez uczenie się rozumienia i reagowania, do umiejętności komunikacyjnych)
program NIE JEST NUDNY – dzieci naprawdę LUBIĄ ZAJĘCIA, postaci opowiadań i humor, który przemawia do właśnie tej specyficznej grupy wiekowej
nieporównywalne z żadnym innym programem BOGACTWO JĘZYKOWE – mnóstwo opowiadań, tekstów, słuchowisk stwarza możliwość „zanurzenia się” w języku – dziecko przyswaja tyle, na ile jest gotowe (podobnie jak w języku ojczystym).
dzieci uczą się SŁOWNICTWA W KONTEKŚCIE ZDAŃ, TEKSTÓW I SYTUACJI, a nie jako serii pojedynczych słówek

Napisz i dowiedz się więcej o Teddy Eddie


    Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla umożliwienia kontaktu z Tobą w wybranym celu.
    Szczegóły dotyczące przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych zawiera polityka prywatności.